W naszym sołectwie
Obraz

Dołącz do nas - podopieczni świetlicy opiekuńczo - wychowawczej zapraszają do udziału w zajęciach

Publikacja: poniedziałek, 25 marca 2013r.

Zajęcia w świetlicy opiekuńczo - wychowawczej w budynku PSP "Chatka Puchatka" w Niemysłowicach cieszą się sporym zainteresowaniem. Zapraszamy chętne osoby do udziału w zajęciach. Gwarantujemy dobrą zabawę, twórcze zajęcia, pomoc w nauce oraz profesjonalną opiekę. Działania wychowawcy wspierają wolontariuszki, które inspirują i pobudzają dzieci do działania. Dzięki miłej atmosferze uczestnicy nawiązują nowe znajomości i podejmują ciekawe wyzwania.

Przeczytaj
Obraz

Poznaj Dzielnicowego

Publikacja: wtorek, 19 marca 2013r.

Komenda Wojewódzka Policji w Opolu organizuje kampanię informacyjną, dzięki której pragnie nawiązać dialog z mieszkańcami powiatu prudnickiego. Poznaj swojego dzielnicowego w gminie Prudnik.

Przeczytaj

Chatka Puchatka

Publikacja: sobota, 16 marca 2013r.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z działalnością Publicznego Stowarzyszeniowego Przedszkola "Chatka Puchatka" w Niemysłowicach.

Przeczytaj
Obraz

Dzień Sołtysa

Publikacja: czwartek, 14 marca 2013r.

11 marca obchodzony jest w Polsce Dzień Sołtysa. Co prawda w naszym rejonie jest to mało popularne święto. Należy jednak podkreślić, iż Pani Janina Okrągły - Poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej rokrocznie w tym dniu kieruje życzenia w stronę sołtysów.

Przeczytaj
Obraz

Dzień Kobiet

Publikacja: wtorek, 12 marca 2013r.

W sobotę Panie w miłej atmosferze spędziły wieczór świętując swoje święto. W spotkaniu uczestniczyło ok. 20 kobiet. W trakcie spotkania z życzeniami wraz z Sołtysem przybyli przedstawiciele Stowarzyszenia Odnowy Wsi Niemysłowice - "BUKOWY LAS", którzy ofiarowali Paniom kwiaty.

Przeczytaj

Złota Wieża

Publikacja: sobota, 9 marca 2013r.

10 marca 2013r. w Centrum Sportowym w Niemysłowicach odbędą się Mistrzostwa opolskiego Zrzeszenia LZS w szachach ?O Złotą Wieżę?

Przeczytaj
Obraz

Turnieje szachowe

Publikacja: sobota, 9 marca 2013r.

W ramach cyklu turniejów szachowych dla dzieci i młodzieży "ZOSTAŃ SZACHOWYM MISTRZEM" w Centrum Sportowym w Niemysłowicach 9 i 16 marca 2013r. odbywają sie rozgrywki szachowe.

Przeczytaj

Nabór do Przedszkola 2013/2014

Publikacja: czwartek, 7 marca 2013r.

Na naszej stronie działa nowa zakładka, na której udostępniamy informacje związane z naborem do naszego przedszkola.

Przeczytaj

Dzień Kobiet

Publikacja: poniedziałek, 4 marca 2013r.

Z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet zapraszamy Panie do udziału we wspólnym spotkaniu, które odbędzie się w sobotę tj. 09 marca 2013r. w Centrum Sportowym w Niemysłowicach o godz. 19.oo.

Przeczytaj
Obraz

I RATA PODATKU

Publikacja: niedziela, 3 marca 2013r.

15 marca 2013r. mija termin zapłaty pierwszej raty podatku. W związku z powyższym informuję, iż można wpłacać należności za podatek bezpośrednio u Sołtysa (Niemysłowice 152) w dniach 13-14-15 marca tj. środa, czwartek i piątek od godz. 16.oo do późnego wieczora.

Przeczytaj
Obraz

Relacja z Turnieju Tenisa Stołowego

Publikacja: sobota, 2 marca 2013r.

Turniej Tenisa Stołowego odbył się dnia 23-02-2013 roku w Centrum Sportowym w Niemysłowicach.

Przeczytaj

Piszą o nas

Publikacja: środa, 20 lutego 2013r.

W 8 numerze Tygodnika Prudnickiego z dnia 20 lutego 2013r. ukazał się artykuł na temat naszej miejscowości.

Przeczytaj

Turniej tenisa stołowego.

Publikacja: środa, 20 lutego 2013r.

23 lutego 2013r. (tj. sobota) o godz. 15.30 w Centrum Sportowym w Niemysłowicach rozpocznie sie Turniej Tenisa Stołowego. Organizatorem turnieju jest LZS Niemysłowice - Dębowiec.

Przeczytaj
Obraz

SPOTKANIE ORGANIZACYJNE DOT. ZASAD FUNKCJONOWANIA CENTRUM SPORTOWEGO

Publikacja: piątek, 15 lutego 2013r.

12 lutego 2013r. w Centrum Sportowym w Niemysłowicach odbyło się spotkanie nt. zasad funkcjonowania Centrum Sportowego. Zebranie było odpowiedzią na wielokrotne prośby społecznych organizacji, które zabiegały o skonfrontowanie planów jakie względem obiektu w Niemysłowicach ma jego administrator tj. OSIR.

Przeczytaj

Nie stwierdzono osób bezdomnych

Publikacja: środa, 13 lutego 2013r.

Na prośbę Burmistrza Prudnika sołectwo Niemysłowice uczestniczyło w nocy z 7 na 8 lutego 2013r. w Ogólnopolskim badaniu ilości osób bezdomnych.

Przeczytaj
Obraz

Z wizytą w Radiu Nysa

Publikacja: wtorek, 5 lutego 2013r.

Sołtysi z Gminy Prudnik 4 lutego 2013r. gościli w siedzibie Radia Nysa. Odpowiadając na zaproszenie Radiowców, przedstawiciele sołectw z Czyżowic, Rudziczki, Moszczanki, Łąki Prudnickiej, Wierzbca i Niemysłowic uczestniczyli w rozmowie na temat działalności prowadzonej przez Radio i oczekiwań jakie względem niego mają Sołtysi.

Przeczytaj

ŚWIETLICA OPIEKUŃCZO ? WYCHOWAWCZA OD LUTEGO CZYNNA

Publikacja: poniedziałek, 4 lutego 2013r.

Gmina Prudnik 30 stycznia 2013r. rozstrzygnęła postępowanie na świadczenie usług pedagogiczno ? edukacyjnych w świetlicy opiekuńczo ? wychowawczej w obiekcie Publicznego Stowarzyszeniowego Przedszkola w Niemysłowicach.

Przeczytaj
Obraz

Spotkanie kolędowe

Publikacja: czwartek, 31 stycznia 2013r.

27 stycznia 2013r. w Centrum Sportowym w Niemysłowicach odbyło się Spotkanie Kolędowe w którym udział wzięli zaproszeni Goście i Mieszkańcy Wsi.

Przeczytaj

Hej kolęda, kolęda...

Publikacja: piątek, 25 stycznia 2013r.

Stowarzyszenie Odnowy Wsi Niemysłowice "BUKOWY LAS" zaprasza na wspólne Kolędowanie o godz. 17.oo do Centrum Sportowego w niedzielę tj. 27 stycznia 2013r.

Przeczytaj

Sprawozdania sołeckie z działań odnowy wsi za rok 2012

Publikacja: poniedziałek, 21 stycznia 2013r.

Wzorem lat ubiegłych sporządzamy do Urzędu Marszałkowskiego sprawozdanie sołeckie z realizacji zadań odnowy wsi.

Przeczytaj